DMR Çevre Danışmanlık - Bizi tanıyın.

Bizi Tanıyın.

DMR Çevre Danışmanlık olarak kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiş olmakla birlikte, firmalarımızın yasal yükümlülüklerini tam anlamıyla yerine getirmesi ve bunun yanı sıra sürdürülebilir bir çevre anlayışı içerisinde çalışması konusunda, uzman ve teknik kadromuzla danışmanlık hizmeti vermekteyiz. DMR ÇEVRE DANIŞMANLIK ulusal sektör içerisinde sürdürülebilir kalkınmayı ve kaliteyi ilke edinen, faaliyetinde insana ve çevreye duyarlı çalışmaları ile müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Uzman kadromuzla yasal mevzuatlar çerçevesinde en uygun çözümleri sunmak, yasal mevzuatlara tümüyle uyulmasını sağlamak, belirli bir çevre bilincinin oluşmasını sağlamak ve bu kapsamda kaliteli hizmet politikamızdan ödün vermeyerek sürekliliği olan, sonuç odaklı, rekabetçi ve kendine güvenen bir firma olarak hizmetlerimizi devam ettirmek.

MİSYONUMUZ

Mevcut yasal mevzuatlar çerçevesinde firmamızın etkinliğini ve verimliliğini arttırmak, kendi uzmanlık alanımızda firmamızı sürekli olarak geliştirmek, bu sektörde ülkemizdeki en güvenilir ve saygın kuruluş haline gelmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • İşimizin bizlere vermiş olduğu sorumlulukla günümüz şartlarında her türlü bilgi ve innovasyonu kullanarak hizmetlerimizi en iyi kalitede sunmak ve geliştirmek.
  • Müşteri memnuniyetini temel ilkemiz olarak belirleyerek buna göre hizmet sürecini iyileştirmek
  • Kaliteli hizmet sunarak müşterilerimizin bağlı olduğu yasal sorumluluklarını eksiksiz ve doğru bir biçimde yerine getirmesini sağlamak.
  • Sürekli araştırma, geliştirme ve iyileştirmeye yönelik olarak çalışmalar yapmak.
  • Tam motivasyon ile ekip çalışması ve ekip ruhunu yaygınlaştırmak, aynı zamanda çalışanlarımızın yaptıkları işin önemi ve kalite sistemini benimsemesini sürekli eğitimlerle desteklemek.
  • Hizmet süreci içerisinde müşteri ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamak ve hizmet sürecimizi sürekli olarak iyileştirmek
  • Her kademede firma içi eğitimlerini ön planda tutmak.
  • Firmamızın kalite politikasını sürekli olarak iyileştirmek.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük, Verimlilik, Güvenilirlik, Saygınlık, Amaç ve Misyona Bağlılık, Sürekli iyileştirme

STRATEJİ

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz firma çalışanlarında  ‘’ÇEVRE BİLİNCİ’’ oluşturup ve sürekliliğini sağlayarak gelecek nesillere sağlıklı bir çevre aktarımının yapılmasını hedeflemekteyiz.